salsa de frambuesa

aderezos
cocina tradicional
Salcat dhe krem
salsa de frambuesa
Pjesë 4
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (Votar)
Cargando...
Print
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
Përbërësit
  • 1 taza de frambuesas
  • 1 lugë sheqer
  • 1 lugë gjelle lëng limoni
Udhëzimet
  1. Procesar todo junto guardar en la heladera hasta el momento de usar.
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/

0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Deja una respuesta

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.