Posta djalë në salcë mustardë

Posta djalë në salcë mustardë
mustardë
Mish
Posta djalë në salcë mustardë
Njerëzit 6
Pjesë 4
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (Votar)
Cargando...
Print
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
Përbërësit
 • 6 tajadas delgadas y crudas de posta o muchacho
 • 1 cucharada de cebolla junca
 • 2 lugë mustardë
 • 2 cucharadas de alcaparras picadas en tosoz muy finos
 • 1 zanahoria cocida y licuada
 • 3 gota e ujit
 • 1 ucharadas de cebolla de huevo rallada
 • 2 karafil të hudhër, shtypur
 • kripë dhe piper për shije
 • gjalpë
Udhëzimet
 1. PASO 1
 2. Aliñe la posta o muchacho con el ajo, kripë dhe piper,cebolla rallada
 3. PASO 2
 4. Haga algunos cortes por los bordes de las poriones para que no se encoquen
 5. PASO 3
 6. En la mantequilla, dore la cebolla y agregue la mostaza, las alcaparras, y la zanahoria licuada en el agua
 7. PASO 4
 8. En otro poco de mantequilla, dore las tajadas de posta y póngalas en la olla a presion con el resto de ingredientes
 9. PASO 5
 10. Deje pitar durante 20 minuta
Shënime
 • 6 porciones
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/

Kërko
Saktë ndeshjet e vetëm
Kërkim në titull
Kërkim në përmbajtje
Kërkim në komente
Kërkim në ekstrakt
Filtri me Porosi Pas Lloji

Sugjerimet xhelatina, pini, tortë, tuna, celiacs, cupcakes, thermomix, tortë, në masë të, oriz, dietë, marihuanë, djathë, tortë, lulelakër, supë, sallatë, mish pule, karkaleca, qofte, souffle, budin, tortë, pound cake, krem, salcë, burger, diabeti

0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Deja una respuesta

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.