Peshku vezë të fërguara

turbot

 Receta gatimi janë diçka shumë të lakmuar dhe më shumë kur ato na ndihmojnë për të kontrolluar tonë peshë, si kjo receta bazuar në peshku, një shumë e shëndetshme e ushqimit.

Kjo është një recetë që duhet të jenë të përgatitur shpesh, sepse kjo është një pjatë, rico, e shëndetshme, të shpejtë dhe kjo nuk është një kosto e lartë, emri i tij është peshku sautéed.

peshku vezë të fërguara
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (Vlerat për të zbuluar të shënuar)
E ngarkimit...
Print
Përbërësit
 • 1 fileto e turbot
 • Kripë dhe piper për shije
 • ¼ Lugë Çaji vaj ulliri
 • 1 mesme patate gatuar, pa lëkurë, njëpasnjëshëm dhe i kalitur me kripë dhe piper për shije
 • Perimet Steamed për shije.
 • Majdanoz ose chives copëtuar për garniturë
Udhëzimet
 1. Të pastër peshk mirë, ajo është e lirë të eshtrave dhe të lëkurës.
 2. Sezonin me kripë dhe piper.
 3. Gatimi llak, vaj ulliri, duhet të jetë me ngjyra.
 4. Gati ju tashmë mund të shërbejë zbukuruar me pemë dhe perime të shoqëruar me një anë e pure.
 5. Gjithashtu mund të zbukuroni me qepë ose majdanoz për shije.
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/


Kërko
Saktë ndeshjet e vetëm
Kërkim në titull
Kërkim në përmbajtje
Kërkim në komente
Kërkim në ekstrakt
Filtri me Porosi Pas Lloji

Sugjerimet xhelatina, pini, tortë, tuna, celiacs, cupcakes, thermomix, tortë, në masë të, oriz, dietë, marihuanë, djathë, tortë, lulelakër, supë, sallatë, mish pule, karkaleca, qofte, souffle, budin, tortë, pound cake, krem, salcë, burger, diabeti


0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Lini një koment

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.