peceto en salsa de mayonesa

peceto en salsa de mayonesa
peceto en salsa de mayonesa
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (Vlerat për të zbuluar të shënuar)
E ngarkimit...
Print
Përbërësit
 • 1 kg. de peceto
 • 3 lugë mustardë
 • Kripë dhe piper
 • Rocío vegetal
 • 1 taza de caldo desgrasado
 • 1/2 taza de mayonesa dietética
 • 1 lugë gjelle copëtuar bimëve
 • 5 cebollitas en vinagre picadas
Udhëzimet
 1. Untar todo el peceto con 2 lugë mustardë, sal y pimienta y llevar a una placa rociada con roció vegetal con horno fuerte 5 minuta, luego moderado 30 minuta, precalentado.
 2. Girar el peceto para sellar de todos lados, agregar el caldo. Hiqni dhe le të ftohtë. Mezclar 1 cucharada de mostaza con la mayonesa, bimët (rigon, tomillo y albahaca) o las de su gusto.
 3. Cortar el peceto en rodajas y servir con la mayonesa y ensaladas de hojas.
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/


Kërko
Saktë ndeshjet e vetëm
Kërkim në titull
Kërkim në përmbajtje
Kërkim në komente
Kërkim në ekstrakt
Filtri me Porosi Pas Lloji

Sugjerimet xhelatina, pini, tortë, tuna, celiacs, cupcakes, thermomix, tortë, në masë të, oriz, dietë, marihuanë, djathë, tortë, lulelakër, supë, sallatë, mish pule, karkaleca, qofte, souffle, budin, tortë, pound cake, krem, salcë, burger, diabeti


0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Lini një koment

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.