Nachos me djathë

nachos
Nachos me djathë
Njerëzit 2
E nachos me djathë janë një pjatë që pothuajse të gjithë njerëzit si të. Test për të përgatitur në shtëpi.
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (3 vota, mesatare: 5,00 e 5)
E ngarkimit...
Print
koha prep
15 min
koha cocion
15 min
koha totale
30 min
koha prep
15 min
koha cocion
15 min
koha totale
30 min
Përbërësit
 • - 220 gram një djathë të fortë, si mund të jetë manchego shërohet apo gjysëm-të shërohet
 • - Ujë, e nevojshme
 • - 10 speca jalapeno
 • - 3/4 krem djathi
 • - 220 gram djathë manchego
 • - Qumësht, e nevojshme, normalisht për shije
 • - 1 copëtuar domate
 • - 1 paketa nachos
Udhëzimet
 1. Shkrihet krem djathi, qumësht dhe djathë manchego.
 2. Vendi nachos në një tas dhe pour përzierje në krye të nachos.
 3. Zbukuroni me koriandrit, e jalapeño specat, i copëtuar, e speca të prera në copa të vogla.
Shënime
 • E stolisur ose i shoqëruar me të freskëta domate në copa & jalapeno.
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/


Kërko
Saktë ndeshjet e vetëm
Kërkim në titull
Kërkim në përmbajtje
Kërkim në komente
Kërkim në ekstrakt
Filtri me Porosi Pas Lloji

Sugjerimet xhelatina, pini, tortë, tuna, celiacs, cupcakes, thermomix, tortë, në masë të, oriz, dietë, marihuanë, djathë, tortë, lulelakër, supë, sallatë, mish pule, karkaleca, qofte, souffle, budin, tortë, pound cake, krem, salcë, rënia e flokëve, diabeti


0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Lini një koment

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.