Spageti me speca

Spageti me speca
speca
Makarona
Spageti me speca
Pjesë 4
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (Votar)
Cargando...
Print
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
Përbërësit
 • Freimos një qepë dhe ne të fillojnë të strips ose feta.
 • Ne kemi marrë një kungull i njomë, larë mirë dhe çfarë e kemi lënë për gjysmë, pastaj ne kemi vendosur jashtë në thekon gjobë.
 • Të shtoni një copë të kuqe piper dhe një pjesë tjetër e gjelbër piper dhe të prerë mirë.
 • Presim pak të lakrave, para se ajo do të lani shumë mirë.
Udhëzimet
 1. Së pari skuqura qepë dhe në fund të barazim.
 2. Freimos e piper i kuq dhe i gjelbër, së bashku.
 3. Rfj-së copat e calabazín.
 4. Rfj-lakër.
 5. Të gjitha këto hapa në qoftë se ju dëshironi, ju mund të bëni ato në një të vetme-hap thellë-tiganisje të gjitha së bashku.
 6. Merrni një lugë gjelle e mantequeilla dhe të bllokuar të gjithë ata.
 7. Piqeni spageti, preferohet lloji i petë (ata që janë të sheshtë dhe zakonisht vijnë në topa në një paketë)
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/

0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Deja una respuesta

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.