,

si për të bërë krem çokollatë

crema de chocolate
aderezo
receta fácil
cocina tradicional
Pije dhe smoothies
Crema chocolatosa
Njerëzit 2
Pjesë 2
Rapida crema chocolatosa para untar en galletitas
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (1 vota)
Cargando...
Print
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
koha totale
40 min
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
koha totale
40 min
Përbërësit
  • 2/3 de taza de avellanas
  • 3/4 de taza de leche
  • 1 kallaj e qumështit të kondensuar.
  • 1/2 taza de chocolate semiamargo picado
  • 3 lugë mjaltë
Udhëzimet
  1. Mezclar todo.
  2. Listo :)
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/

0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Deja una respuesta

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.