Canapé de queso y huevas de trucha

Canapé de queso y huevas de trucha
entrada
cocina tradicional
Snacks dhe tapas
Canapé de queso y huevas de trucha
Pjesë 4
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (Votar)
Cargando...
Print
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
Përbërësit
  • pan de molde
  • crema de queso de cabrales
  • gjalpë
  • perejil picado
  • huevas de trucha
Udhëzimet
  1. Corta y tuesta unas rebanadas de pan de molde. Reparte encima de las rebanadas la crema de queso de cabrales con huevas de truchas y adorna con lima.
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/

0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Deja una respuesta

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.