asado imperio

asado imperio
almuerzo
cocina argentina
Vegjetarian
asado imperio
Pjesë 4
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (Votar)
Cargando...
Print
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
koha prep
15 min
tiempo coccion
0 min
Përbërësit
 • 1/2 taza de nueces molidas
 • 2 tazas de puré de arvejas
 • 2 gota qumësht
 • 1 fletë gji
 • 2 cucharadas de manteca
 • 1 vezë
 • 1/2 taza de pan rallado
 • 1 qepë
 • Kripë dhe piper, për shije
Udhëzimet
 1. En manteca se fríe la cebolla picada, luego se mezcla con todos los ingredientes. Se coloca en una asadera aceitada y se lleva a horno moderado, hasta que coagule.
 2. Se sirva con una salsa de su agrado.
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/

0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Deja una respuesta

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.