Ribbed me surimi dhe mayonnaise në një chipotle

selino me surimi
Peshku
Ribbed me surimi dhe mayonnaise në një chipotle
Pjesë 4
1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (1 vota)
Cargando...
Print
koha prep
10 min
tiempo coccion
0 min
koha totale
10 min
koha prep
10 min
tiempo coccion
0 min
koha totale
10 min
Përbërësit
 • 3 Ramas apio firmes
 • 3/4 Taza surimi se cangrejo picado
 • 1 Cucharadita cilantro picado
 • 2 Cucharaditas mayonesa
 • 1/4 Cucharadita mostaza
 • 1 Cucharadita jugo de limón
 • 1/4 Cucharadita de caldillo de chile chipotle adobado
 • 1/4 Cucharadita sal
 • 1/4 Cucharadita pimienta
Udhëzimet
 1. Corta los apios en diagonal, y vacía en un tazón el surimi de cangrejo picado, agrégale la mayonesa, el jugo de limón, la mostaza y el caldillo de chile chipotle, rectifica el sabor con sal y pimienta y sirve encima de los apios.
Shënime
 • Baja en azúcar
 • Tip: Esta es una muy fresca opción para un día soleado.
Gatimin e recetave lehtë https://recetasdecocinafaciles.net/

Kërko
Saktë ndeshjet e vetëm
Kërkim në titull
Kërkim në përmbajtje
Kërkim në komente
Kërkim në ekstrakt
Filtri me Porosi Pas Lloji

Sugjerimet xhelatina, pini, tortë, tuna, celiacs, cupcakes, thermomix, tortë, në masë të, oriz, dietë, marihuanë, djathë, tortë, lulelakër, supë, sallatë, mish pule, karkaleca, qofte, souffle, budin, tortë, pound cake, krem, salcë, burger, diabeti

0 komente

Lini një koment

A ju doni që të bashkohet bisedës?
Ndjehen të lirë për të kontribuar

Deja una respuesta

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spam. Mëso se si për procesin e të dhënave nga komentet tuaja.